HSCP II

hscpII

HSCP/ POZVÁNKA/- Celkově potřetí se organizátor HSCP řádně postrará o nezepomenutelný víkendový zážitek. V doprovodu semináře pravda o sebeobraně v Uhřiněvsi se Vila HSCP promění v místo, kde se sjedou vrhači nožu, šipek, shurikenů, i střelbě ze zduchovky. Přijet by mohla i legenda tohoto nevšedního odvětví, který by neměl chybět na tomto závodě. Celá akce je naplánovaná na start 31.8.pátek - 1.9. sobotu 2018 a vše by mělo oficiálně začít v 10 hodin.

zavody2018

Soutěžit se bude hned v několika disciplínách. A sice vrh v kategorii čehokoli na terč ze tří, pěti, nebo sedmimetrové vzdálenosti. Ze čtyř nebo sedmi metrů se pak bude házet sekyrkou. Kromě toho se uskuteční tzv. dálkové vrhání nožů, atd....

Na našem Pražském turnaji v Uhřiněvsi  v hodu nožem, shurikenem či hřebíkem nebo kuličkou a střelbou ze zduchovky budou platit pravidla této soutěže které dostane každý registrovaný závodník formou emailu před závodem. Vysvětluje hlavní organizátor Fu-Lang

hscpakce

Co se týká regulí, hlavní pořadatel dané akce určuje pravidla sám a hlavní z nich je házet čímkoliv co označí viditelně terč( zabodnutí, průstřel, tlaková stopa). Kdybyste u nás objeli několik závodů a všude se soutěžilo dle stejného scénáře, nebylo by to ono. Proto se do programu zařazují různé, spíše exhibiční disciplíny. Například hod v kotrmelci či saltu na balonek a podobně, "poznamenal dále.

Také Fu-Lang má jedno eso v rukávu. Stejně jako vždy při pořádání akcí. Ten je známý tím, e poslepu pacifikuje v případě nutné sebeobrany do stavu finiš deas motion. Což uvidíme na semináři pravda o sebeobraně a vteřiny sebeobrany pod vedením Fu-Langa. K vidění však budou i další zajimavé osobnosti. uvedl.

Podle Fu-langa jsou v těchto vrhačských odvětvích nejlepší ti co se ukážou zruční a vynalézavý:

ter Terče budou různé dle druhu disciplíny.

Na závěr je nutné dodat že v sobotu21.října se návštěvníci kromě samotných soutěží mohou těšit také na vystoupení krásných tanečnic, také i semináře o hodně praktických a vzdělávacích programech, které začínají od 14:00 do 17:00. Minule jsme měli trochu smůlu na né jednoho majitele pražského prostoru k pronájmu. Letos nám HSCP dalo možnost tuto začinající akci uspořádat ve Vile s velkou zahradou grilem, vyhřívaným bazénem,  s Kuchařem, přespání pro mimo pražské. A nebude scházet Dj a bar. Letos se na vás těším a doufám, že to bude lepší než minulý rok.doufá Fulang.Zdroj:www.hscp.cz

Měsíční kurz reálné sebeobrany pro ženy či muže

Měsíční kurz reálné sebeobrany pro ženy či muže

V kurzu si uvědomíte svůj velký potenciál a naučíte se ho využívat. Naučíte se řešit situace v různém prostředí. Součástí výuky je kromě nácviku komunikačních dovedností a výuky reálné sebeobrany také právní minimum a základy první pomoci. Dozvíte se mnoho vychytávek, které útočníka zcela odradí.

Naučte se hlavně co „nedělat“ při napadení. A jak se efektivně a jednoduše bez zbytečné síly ubránit, pomocí různé strategie. Vedené profesionálem, který se zabývá problematikou již přes dvacet let.

V CENĚ:

 • 4× 1,5 hod základů sebeobrany pro začátečníky (kurz probíhá během 1 měsíce), a to srpen až září
 • muži:
  • pátek  20.00–21.30 h
  • středa 20.00–21.30 h
  • Adresa Centrály HSCP
 •  ženy:
  • úterý   18.00–19.30 h
  • středa 18.00–19.30 h
  • Adresa Hscp 1

Kurz je určen pro ženy a muže od 15 let – mladší po domluvě s KUNG FU by HSCP. 

PLATÍ DO: 30. 11. 2017

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:

 • Rezervace: napište na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. jméno, příjmení a kód voucheru.
 • Budete informováni o obsazení a zahájení kurzu.
 • Kurz je spuštěn vždy, když je naplněna kapacita 10 osob.
 • Kurzy se konají vždy po dobu 1 měsíce.
 • Počet osob v kurzu max. 10 osob.
 • S sebou: sportovní oblečení, čistou obuv, úsměv.
 • Možnost navazovat na tento kurz.

Platíte-li převodem, posílejte školné na účet č. 1257330018/3030. Jako variabilní symbol prosím

zadejte číslo 02017. Do poznámky uveďte Vaše Jméno i Příjmení .

Zaujali jsme Vás? PŘIHLÁŠKA ZDE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář cenu označte 990,- do zprávy napište 2017-Z 

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

 

Seminář o schopnostech každého člověka

Seminář o schopnostech každého člověka

 

V CENĚ:

Dvou hodinový seminář o správném nestavování své mysli. Omezení si děláme sami. Bráníme se šťastněji prožívat život po špatné zkušenosti? Cítíme se vyčerpáni? Je třeba vše restartovat a pochopit jednoduchost, která vždy byla a je síle schovaná. Pomůže Vám k lepšímu myšlení a energii kolem Vás. Na semináři si uvědomíte svůj velký potenciál a naučíte se ho využívat. Naučíte se řešit situace v různém prostředí. Součástí výuky je kromě nácviku komunikačních dovedností a nastavení správného programovaní své mysli . Dozvíte se mnoho vychytávek, které Vám budou pomáhat zcela pracovat se svým stresem, který už tak Vám znepříjemňuje chod doma či v práci. V ceně máte také drink na baru.

Naučte se hlavně co „nedělat“ při startu stresových situací. A jak se efektivně a jednoduše bez zbytečných manuálu přeprogramovat k lepší náladě. Vedené profesionálem, který se zabývá problematikou již přes dvacet let. A na Svém kontě má již mnoho úspěchů.

Tento přednášející se zajímá o sebeobranu a také zvanou jako (sebeopravnu) již přes 20.let 

PLATÍ DO: 30.11. 2017

PODMÍNKY:

 • Rezervace:Napište na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  Jméno, Příjmení nebo si rezervujte místo níýe ve fo
 • Budete informováni o obsazení a zahájení.
 • Seminář je spuštěn vždy, když je naplněna kapacita 15 osob.
 • Kurzy se konají vždy po dobu dle zájmu.
 • Počet osob na semináři max. 15 osob.
 • S sebou:Čistou obuv a úsměv.
 • Možnost navazovat na konzultační hodiny dle možností.

KDE:

Centrála HSCP VIP KLUB

Nad Volyňkou 15, Praha - Uhříněves, Vila

Platbu je možné hradit po předchozí domluvě hotově nebo převodem nejpozději před zahájením na č.ú. :

1257330018/3030 var. symbol 02017

 

Potřebné vybavení:

•    Tréninkové oblečení do tělocvičny, čistá obuv.

Zaujali jsme Vás? PŘIHÁLŠKA ZDE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář cenu označte 990,- do zprávy napište 2017-B a tím pádem Váš seminář stojí pouze 550,- :

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.