CENTRÁLA HSCP, Drahaňské ú, č. ev.405 Brnky, 250 66 Zdiby
+420 728 753 202
hscp@hscp.cz

Vrhačská stěna

První vrhačská stěna v Praze se přesouvá podrobné informace v září 2021 na této stránce

 

  • první vrhačská stěna v Praze: zábava na 90 minut
  • včetně zapůjčení vybavení jako je sekera dělaná na zakázku, nůž, hvězdice (shuriken)
  • po celou dobu bude přítomen instruktor, vše vám řádně vysvětlí a ukáže
  • vrhací stěna – terč o velikosti 2,5 × 6 metrů
  • termíny lze domlouvat od pondělí do neděle od 9 do 21 hod
  • cena 999 Kč / max. tři osoby s jednou sadou zbraní / nůž, sekera, hvězda /
  • cena zapůjčení další sady je 100 Kč
  • vhodné pro jednotlivce, skupiny (rodiny, školy, teambuilduing…)

https://www.youtube.com/watch?v=YKmSQtHWylM

Vždy jste si chtěli vyzkoušet, jaké to je být vrhačem nožů?
Teď máte příležitost a nečekají na vás jen nože...

Start 2023
Bližší podrobnosti o tom, jak soutěž přesně probíhá
Při zavítání na tuto akci u vstupu do areálu budou dvě možnosti:

Varianta A je pro přátelé klubu, kteří k nám chtějí jen "nakouknout". Bude připravené občerstvení v podobě  gárden grill krb, budou mít možnost seznámit se s naším programem během roku a získají informace o našich pravidelných kurzech nejen pro muže a ženy, ale především také pro jejich děti. Zároveň je to možnost strávit poslední prázdninový víkend v příjemném prostředí a v atmosféře Kung Fu by HSCP. 

Varianta B je připravena pro soutěživé jedince. Každý soutěžící dostane herní paket a pak hurá soutěžit v různých hrách či disciplínách, kterých je připraveno mnoho. Bude se bojovat o umístění na stupni vítězů. Ten nejlepší si pak odnese náš putovní pohár který získal v minulém roce soutěžící a letos máte možnost tento pohár získat vy.

Pro koho je určena: Tento den je určen pro všechny, kteří chtějí zažít úplně něco jiného, než nám doposud bylo předkládáno jako soutěž. Soutěžit mohou všichni co mají zájem.

Jaká má pravidla? Pravidla jsou jednoduchá: Vždy moderátor vyhlásí zahájení hry v jakékoliv náhodné disciplíně. Vždy se soutěží po třech účastnících, z nichž vyhrát může jen jeden. Tomu se pak přidá bod na herní paket. Soutěží se od 10:00 do ukončení sbírání bodů, což by mělo být cca v 16:00. Kdo bude mít nasbíraných 50 bodů, což je plný paket, utká se v rozstřelu, kde už lítají shurikeny, sekery, nože, boty i podprsenky.

Co návštěvníci takové akce mohou očekávat a proč by na ni měli zavítat?  
Jako návštěvník můžete očekávat příjemnou atmosféru. Zasoutěžit si nebo se občerstvit vybranými lahůdkami mistra kuchaře. Naši partneři také přispěli dárky, které mezi zúčastněné budeme rozdávat. Těšit se můžete na hudební produkci Ládi Uhra, který se jako vždy postará o unikátní zvuk a světelnou show. Bude zde možnost se také účastnit ukázek reálné sebeobrany, tanečních vystoupení a nebo také modelářských prací. Dorazit můžete i s dětmi, i pro ně bude připravená zábava. Kdo bude soutěžit, nesmí si zapomenout plavky, kdyby náhodou vyšla třeba soutěž o hod svým tělem o hladinu bazénu :-). Bohužel také máme i nemilé informace a to je kapacita klubového prostoru, do kterého se vleze max. 200 lidí.

 Vrhací den našeho klubu HSCP o putovní pohár draků. webové stránky soutěž 2019/20

 

[contact-form-7 id=“894″ title=“VRHANÍ ZBRANÍ“]