Kurzy pro muže

HSCP

 

Informace o zahájení pravidelné výuky září - listopad 2019 

Naučte se efektivně bránit na kurzu reálné sebeobrany, kde si uvědomíte svůj velký potenciál a naučíte se ho využívat. Zvládnete řešit situace v různém prostředí. Součástí výuky je kromě nácviku komunikačních dovedností a výuky reálné sebeobrany také právní minimum a základy první pomoci. Dozvíte se mnoho vychytávek, které útočníka zcela odradí.

Naučte se hlavně co „nedělat“ při napadení. A jak se efektivně a jednoduše bez zbytečné síly ubránit, pomocí různé strategie. Vedené profesionálem, který se zabývá problematikou již přes dvacet let.

 

KDY A KDE PROBÍHÁ PRAVIDELNÁ VÝUKA ŽEN A MUŽŮ:

Centrála HSCP - Nad Volyňkou 15, Praha 22, Uhříněves - PONDĚLÍ OD 18:00  a  nebo od 20:00

Klub HSCP 1 obsazen proto přesun na - ÚTERÝ A STŘEDA OD 18:00 nebo  OD 20:00 Havlíčkovy sady neboli Gröbovka či Grébovka  sraz u vchodu  u potoka Botič 

 

KOLIK TO STOJÍ:

- ženy, muži Klub HSCP 1, Centrála HSCP - lekce/90 minut, září až listopad 2019 stojí 2500,-

Za tuto cenu můžete chodit cvičit do dvou míst a cvičit za super cenu všechny tyto dny a hodiny.

 

Do 9. 9. 2019 je nutné zaplatit školné,

abychom věděli, kolik volného místa máme pro případné zájemce, kteří přichází dle pravidelného probíhajícího náborového čtvrt roku. Začátečníci mají jedinečnou možnost vyzkoušet 4 lekce, které prověří a doplní vědomí i tělo. 

 

STORNO PODMÍNKY:

V případě vaší nemoci či jiných důvodů nedocházky se tyto hodiny NENAHRAZUJÍ, což znamená, že se Vám čtvrtletí neposouvá o týden dál. Jediná možnost náhrady je navštívit jakékoliv cvičení v jiný den či hodinu v rámci fixně stanoveného čtvrtletí. Storno posílejte vždy nejlépe a především nejpozději den předem na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ve formátu /STORNO/ OD - DO/ JMÉNO PŘIJMENÍ/POBOČKA/. Pokud dojde ke zrušení výuky ze strany HSCP, v rámci čtvrtletí se vypíše náhradní termín tohoto cvičení.

PRAVIDELNĚ SLEDUJTE AKTUALITY NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH HSCP.cz!

Najdete zde veškeré potřebné informace - co se týče případných změn rozvrhu, prázdniny, ale také připravované akce!

 

Po zaplacení školného Vám bude rezervováno místo – č.ú. 1257330018/3030 do poznámky /2019 září-listopad/místo kde budete vedeni/jméno cvičícího/

V případě dotazů zvolte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

 fightparkteam Frenkyhscp hledme trenerahscp fulanghscphscpvylet mistr fu lang1 SHURIKEN HSCP

Fight Park Team VS MMA

Ve spolupráci s asociací MMA a HSCP PŘINÁŠÍME NOVÉ MOŽNOSTI PRO NAŠE BOJOVNÍKY a BOJOVNICE.

MMAA - Česká asociace smíšených bojových umění

MMAA je převážně amatérskou asociací MMA, které vznikla 26. září 2012.

Jedná se o neziskovou organizací vzniklou za účelem zastřešení amatérských či profesionálních turnajů. V rámci mediální podpory bude asociace usilovat o pozitivní propagaci MMA široké veřejnosti.

Nedílnou součástí plánu je podpora profesionální i amatérské základy MMA, včetně rozvoje této základny, ať už z hlediska úrovně sportovní či z hlediska růstu členské základny.

V tomto smyslu půjde mimo jiné o sjednocení a dodržování pravidel MMA, školení rozhodčích i trenérů, akcent na výchovu jiný od mládežnických kategorií, péče o evidenci výsledků a statistik, atd.

Mezi nejvýznamější úspěchy patří členství v celosvětově největší MMA federaci - IMMAF, která v současné době sdružuje více, než 60 lokálních asociací. MMAA je členem komise vzdělávání IMMAF.

Zdroj: http://www.mmaa.cz/

 

logo mma

obr.  2

Naši zápasníci, kteří do toho jdou z důvodu prohlubování zkušeností, děkují za možnost zúčastnit se! Pro ty, co bojují za tým Fight Park Team nebo se chtějí přidat - při kliknutí na logo budete přesměrování na závaznou přihlášku asociace MMAA.  

Kdo se chce zapojit do týmu FPT za klub HSCP prosíme kontaktujte vedení tohoto klubu. Rádi Vás vezmeme do týmu a povedeme. 

MMAA startuje již svojí 6.sezónu amatérské ligy RP Security MMAA Aréna Cup.
 
Tak jako předchozí sezóny, tak i tato přínáší novinky..
A to jak ty ,které přímo ovlivní naše turnaje, tak i novinky s přesahem.
 
Jednou z novinek bude - živý přenos vážení před turnaji Aréna Cup, užší spolupráce s antidopingovým výborem a také nulová tolerance vůči jakýmkoliv projevům extrémismu.
 
Další novinkou a to výraznou - je vznik pořadu na ČT Sport o amatérském MMA v režii MMAA. První natáčení proběhne na prvním ligovém turnaji sezóny(i z tohoto důvodu řešíme vhodnou lokaci pro turnaj a zároveň natáčení).
 
Další novinky, partneství budeme zveřejňovat jak na fb MMAA, tak direct maily.
 
Těšíme se na Vás a všem bojovníkům přejeme pevné zdraví a přesné pěsti.
 
P.S.další turnaj proběhne 26.října v Českých Budějovicích, atd..
 
Datum:

Sobota 28.září  2019

Místo:
Praha(adresa bude upřesněna)
 
Přesné časy upřesníme(vážení by mělo probíhat dopoledne)
 
 
Styl :

MMA - amatéři(kadeti, junioři, dospělí)
 
 
Upozornění: Bez souhlasu rodičů s podpisem nebudou v žádném případě
startující mladší 18-ti let připuštěni k zápasu!!

Povinné lékařské potvrzení o způsobilosti k nastoupení do zápasu ne
starší 1 rok 

Startovné:    v průběhu týdne po uzávěrce přihlášek provádíme evidenci. Bojovník, který nebude spárován s platbou, bude osloven k úhradě, či doložení screenu, že tak učinil - případně doplatí na místě.
 
ZDARMA pro členy MMAA, kteří uhradili členský poplatek 900kč/sezóna250kč/turnaj pro nečleny MMAA - online přihláška nabývá platnosti až po uhrazení členského příspěvku 900kč, či u nečlena 250kč ve prospěch účtu MMAA: 2108559104/2700, do poznámky prosím uveďte Jméno, Příjmení a klub bojovníka. 
Kontrola plateb, v případě platby na místě - 350kč
 
Online formulář - přihláška: - uzávěrka 20.9.
*pozor, v přihlášce jsou detailně vypsány nové kategorie - týká se juniorů a kadetů
 
 
odkaz na událost akce:

 

Mezi účastníky letos také drak Petr Bluský, Konstantyn Metruik, Adam Konvalinka! Zápasit budou za Fight Park Team Junior 13 - 15 let.

tm hscp