Kurzy pro muže

Pro členy:

Poslední cvičební den v měsíci si prosíme nahlašte osazení na další měsíc. Omluvenky či zrušení účasti jsou od 1.1.2019 přijmány pouze den předem. Pouze do emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Děkujeme za pochopení Tým HSCP

 

Rozvrh Vršovice 2019

 

PO 7:00-22:00 Pronájem Prostoru

 

ÚT  16:00-17:30 Děti Základy sebeobrany-Fitness-hry

      18:00-19:30 Fitness Individuál skupinka 

      20:00-21:30 POKROČILÁ SKUPINKA

 

ST  16:00-17:30 Děti Základy sebeobrany Fitness hry

      18:00-19:30 Základy sebeobrany mix

      20:00-21:30 --------------------------------------

 

ČT  16:00-17:30 Děti Pokročilý

      18:00-19:30  Mix Pokročilá skupinka

      20:00-21:30 Základy Sebeobrany

 

7:00-22:00 Pronájem Prostoru

Sobota Neděle Pronájem Prostoru od 7:00 do 22:00

Varianty Vašeho kurzu:

ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK(mateřská školka) Zde se učíte jak správně dýchat, jak cvičit své tělo dle dispozic a zranění, jak správně nastavit mysl a pohyby, které brání si dělat zranění samy.

ZÁKLADY SEBEOBRANY(základní škola) Zde se učíte jak správně bránit své tělo, jak správně použít své tělo k obraně i jak své tělo použít v útoku.

MÍRNĚ POKROČILÝ(střední škola) Zde se učíte jak správně vše prolnout do praxe, zvýšení fyzické i psychické odolnosti a zbavování stresů i špatným návykům v mysli. 

POKROČILÝ(vysoká škola) Zde se učíte jak správně pracovat s protivníkem a jak správně využít sílu protivníka, pákové systémy, dechová cvičení, 

TRENÉRSKÁ(trénerská škola) Zde se učíte Anatomii, Psychologii, Sociologii, Historii, Boj...

 

Druh kurzu:

Měsíční /1x týdně/ NA ZKOUŠKU

Čtvrtletní /12x za 3měs./ VÝHODNÁ VARIANTA

Individuální výuka /1x 1,5h/ PRO RYCHLÉ ZDOKONALENÍ

Kolik to stojí?

Měsíční: 990 Kč

Čtvrtletní: 2500 Kč

Individuální výuka: 1600 Kč

Platba:

číslo učtu:1257330018/3030

Do poznámky: Jméno Příjmení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě dotazů zvolte prosím email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 
Zaujali jsme Vás? REGISTRACE? Pokud ano, stačí vyplnit následující formulář:

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Pro dokončení rezervace stačí zaslat email-Jméno Příjmení, den startu a kopii odeslaného školného. Na email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Po registraci prosím částku ke svému zdokonalení zašlete prosím na účet:1257330018/3030 Vs 1472017-Jméno Příjmení do poznámky. A tím je vaše místo rezervováno na vaše jméno.

HSCP

          Zásady hscp:
spmPlatby probíhají vždy před zahájením první lekce. Omluvenky jsou příjímání den předem. Hodinu je možné nahradit, v jiném případě, váš trénink propadá bez náhrady. Příchod na trénink min. 5 minut před zahájením hodiny. Kuřáci zákaz kouření před hodinou a před klubem HSCP. Dodržujte, prosím, čistotu svého těla a berte ohledy na ostatní. Zákaz příchodu s cizími osobami do prostorů Klubu HSCP bez předchozí konzultace s vedením. Důkladně se naučte pravidla v prostorách Klubu. Při narušování chodu a při špatné docházce se může stát, že další rezervace nebude provedena.

 VIDEO ZÁKLADNÍ DESKA SEBEOBRANY K OPAKOVÁNÍ:https://youtu.be/AXJqxsbRLDM

 

Fight Park Team VS MMA

Ve spolupráci s asociací MMAA a HSCP PŘINÁŠMÍME MOŽNOST PRO NAŠE BOJOVNÍKY a BOJOVNICE

 

O MMA ASOCIACI

MMAA - Česká asociace smíšených bojových umění


MMAA je převážně amatérskou asociací MMA a vznikla 26. září 2012.

Je neziskovou organizací vzniklou za účelem zastřešení amatérských či profesionálních turnajů. V rámci mediální podpory bude asociace usilovat o pozitivní propagaci MMA široké veřejnosti.

Nedílnou součástí plánu je podpora profesionální i amatérské základy MMA u nás, včetně rozvoje této základny ať už z hlediska úrovně sportovní či z hlediska růstu členské základny.

V tomto smyslu půjde mimo jiné o sjednocení a dodržování pravidel MMA, školení rozhodčích i trenérů, akcent na výchovu jiný od mládežnických kategorií, péče o evidenci výsledků a statistik, atd.

Jsou také členy české sportovní autority Sdružení Sportovní Svazů ČR, vedeme komisi bojových sportů v ČAUS, spolupráce s FTVS UK, součást Českého Antidopingového výboru, atd..

Mezi jejich nejvýznamějším úspěchem patří členství v celosvětově největší MMA federaci - IMMAF, která v současné době sdružuje více, než 60 lokálních asociací. MMAA je členem komise vzdělávání IMMAF.

 

logo mma

figtparkteam2

Naši zápasníci, kteří se již po několikáte zůčastnili zápasu v kleci z důvodů prohlubování zkušeností děkují za možnost se zůčastnitnit znovu a věříme, že nás bude více co budou tento tým následovat. Ti co bojují za tým Fight Park Team nebo se chtějí přidat máte zde tuto stránku k dispozici. Při kliknutí na logo arena mmaa se dostanete na závaznou přihlášku asociace mmaa. 

 

Kdo se chce zapojit za tým FPT a klub HSCP prosíme kontaktujte vedení tohoto klubu. Rádi Vás navedeme a vezmeme do týmu.

 

Máme tu novou možnost ve spolupráci s mmaa a to vystupování na galavečerech a začínáme rovnou ješte letos a to ve městě Most. Tato akce s názvem 

REÁL SELF DEFENSE GAME

startuje 22.12. 2018 Most