minininja4

Start 1.7. 2017 v 9:00h v klubu HSCP Konec 14.7. 2018 v 19:00 v klubu HSCP

 

Zaměření pro děti, které o prázdninách mají chuť prožít 14 dní úžasných zážitku, sportu a zábavy, které i rodiče mohou závidět.Nejeom že pokračuje sága Záhada slepého mnicha, ale již při příchodu budou Malí Ninjové přivítáni plnou výzbrojí. Aby opravdu jako Ninjové vypadali. Celý tento dobrodružný akční a plný adrenalínu vedený klubu HSCP připravuje úžasné herní, strategické logické a hlavně zábavné dění pro děti od 5 let do 14let. O děti bude postaráno po celou dobu co se týče všech potřebností společenského chování, hygieny, stravy, pitného režimu a zábavy. Nic méně z letošních táborů jsme se poučili i my sami je třeba aby jste nafasované věci pro děti měli označené abychom při finálním procesu veděli či je co.

Obsah nabídky:

Celkem 14 dny mini tábor v blízkosti centra Prahy a to na základně HSCP

Co s sebou:

Spacák, hygiena, ručník, Baterka a nahradní baterie, pevná i lehká obuv, oblečení na léto, tepláková souprava na chladnější počasí, přikrývka hlavy, batůžek, informace o zdravotním omezení hlavně co nesmí konzumovat. Kontakt na rodiče při předávání dětí.cepicehscp

Rezervace:

napište na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / jméno, příjmení /.

Storno: V případě nemoci se dá VRÁTIT 60 % Z ČÁSTKY ,pouze po telefonickém kontaktu. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz.

Cena 7700,-Kč číslo účtu:1257330018/3030 do poznámky MT a JMÉNO

Příplatky: žádné

 

Celkový počet míst: 20

Koná se na adrese:

KUNG FU by HSCP

NAD VOLYŇKOU 15

http://WWW.HSCP.CZ

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: +420 728 753 202