Bojová hra 2018

boji

Bojovka dva dny v kuse

Dvě skupiny proti sobě nebojují vůbec fyzicky, ale strategicky a týmově po celou dobu. Vítězí ten tým, který odcizí vlajku druhému týmu a dostane ji ke svému stanovišti bez toho, aby byl zachycen na zpáteční cestě a ovázán fáborem protějšího týmu. Dále ten jedinec, který nebude mít ani jeden fábor druhého týmu, získává cenu HSCP.

Pravidla odcizení vlajky:

Vlajku lze odcizit jen jako neviditelný (nesmíš být viděn při odvazování). Pokud budeš viděn při odcizení, musíš opustit prostor a nechat si dát bod (fábor). A budeš odvlečen a držen u vězeňského stromu, kde budeš svázán o samotě ve stoje, dokud tě nevysvobodí někdo z tvého týmu.
Pokud budeš zachycen těsně po odcizení vlajky, máš nárok 3 minuty na úprk ke svému stanovišti i s uloupenou vlajkou. Pokud nedokážeš prchnout, čeká tě to samé, jako při zachycení u krádeže vlajky.
Pokud budeš chycen při návratu ke svému stanovišti s vlajkou, musíš ji odevzdat a také si vyfasovat bod (fábor). Jakmile se dostane vlajka k protilehlému týmu, musí celý tým být u sebe, aby se tato výhra mohla počítat jako vítězná. Jakmile se to stane, výherní tým si založí vlastní kruh a čekají na prvního člena z protilehlého tábora na potvrzení výhry.
Vlajka protilehlého týmu musí viset vedle vlastní vlajky a může být i při čekání na potvrzení zpátky odcizena, čímž vznikne nová hra. Stačí, když se jí dotkne dříve než bude viděn.
V noci musí být vlajka osvícena neonovým světlem, které každý tým dostane při zahájení.

Pravidla bodů jedince:

Každý z týmu má jinou barvu fáboru, každý s jedinců má 10 kusů fáboru. Při dotknutí jedince z jiného týmu má nárok připevnit fábor protivníkovi. Ten, kdo je zachycen, musí si nechat připevnit fábor bez námitek, vrátit se ke svému stanovišti a připevnit svůj fábor na strom bodů, který je označen a je 100 metrů od vlajkového bodu svého tábora.

Důležité informace o pohybu v lese:

  • Při jakémkoliv zranění je nutné použít píšťalku a přivolat si pomoc spoluúčastníků.
  • Dávat pozor na větve, abyste nepřišli o oči, dávat pozor kam šlapete, abyste nepřišli o nohy.
  • Každý pohyb důkladně zvažovat!
  • Píšťalka je připevněna na krku!
  • Všichni tuto hru hrajete na vlastní riziko!
  • Termín dle osazení a zájmu neváhej v případě zájmu a volej na 728753202

SOUTĚŽ 2019

V Roce 2019 nám HSCP dalo možnost tuto začínající akci/Mistrovství světa v kombinovaném zásahu cíle/ uspořádat ve Vile HSCP s velkou zahradou, krbem, vyhřívaným bazénem, s Kuchařem, přespání pro mimo pražské. A nebude scházet Dj a bar, a mnoho novinek je ještě v utajení. V ROCE 2019 se na Vás těším a doufám, že akce bude velkolepá a zanechá krásné dojmy.

World Championship in Combined Goal Purposes.

dsds

HSCP/ POZVÁNKA/- Celkově po 10 se organizátor HSCP řádně postará o nezapomenutelný víkendový zážitek. V doprovodu semináře pravda o sebeobraně v Uhříněvsi se Vila HSCP promění v místo, kde se sjedou vrhači nožů, šipek, shurikenů, i střelbě ze vzduchovky. Mnoho dalších zajímavých seminářů, ukázek i soutěží. Celá akce již nabírá obrátky. Přijet by mohla i legenda tohoto nevšedního odvětví, který by neměl chybět na tomto závodě. Celá akce je naplánovaná na start 31.8.SOBOTA - 1.9. NEDĚLE 2019 a vše by mělo oficiálně začít v 10 hodin.

Přihláška pro závodníky a vše kolem naleznete na tomto odkazu:

http://mistrovstvi-sveta-v-kombinovanem-zasahu-cile.webnode.cz/

S pozdravem

Fu-Lang

Zdroj:www.hscp.cz