HSCP SEMINÁŘ

expo2018

Přípravy doprovodného programu pro Bojovníky a bojovnice z řad dětí i dospělých a zcela nový produkt O-FU!!! PRÁVĚ TEN MUSÍTE VIDĚT!!!

Doprovodný program 10. jubilejního ročníku veletrhu je opět zaměřen na pomoc dětem a mládeži. Je také doplněn o semináře reálné sebeobrany, skoro každou hodinu se na 15 minut uzavře stan a budete mít možnost nadechnout se atmosféry přímo z klubu HSCP.

Projekt: Nesmí chybět základ sebeobrany. Letošní ročník náš tým obohatí o desetimetrové stanoviště, kde se ocitneme vždy na pár momentů v klubu HSCP, na hodinách reálné sebeobrany. Ukázky jsou jak pro děti, tak i pro dospělé všeho věku. Budou se zde lámat cihly, tyče a bude spousty času se tázat mistrů z terénu reálné sebeobrany. Dozvíte se, co bychom měli udělat pro své bezpečí a ochranu.

PRO STUDENTY Z KLUBU HSCP:

Ti z vás, kteří mohou z řady dospělých, očekáváme účast jakýkoliv den a to od 13.12.2018 do 16.12.2018.

Pro děti tu máme znovu možnost vstoupení na podiu, kde rádi předvedou rodičům a návštěvníkům jak se z části reálně bránit. Uvidíme i přípravu na reálný boj některých z nich. Jako bonus za letošní čtvrt rok máme nekonečné možnosti vstupenek pro vás všechny. A to nejen na sobotu, kde bude mít Kung Fu by HSCP klub hlavní vystoupení.  Vystoupení se budou konat cca v 11:00 hodin. Účastníky prosíme, aby byli na místě od 9:30 hodin.

Vystupující - Již nyní se můžete zapojit do projektu, který je zaměřen na pomoc dětem a mládeže. 

Pro navševníky a rodiče - Vstupenky vám budeme osobně donášet. Vždy při vstupu do hlavní haly nám prosím volejte na telefon 728753202 a řekněte heslo jdeme za HSCP.