Instruktoři hscp

Náš tým je proškolován po celý rok.

hledme trenerahscp /N/neaktivní       /A/aktivní

Instruktorktoři, kteří mohou tento styl vyučovat a byli dukladně seznámeni s problematikou reálného boje. A jsou ocertifikováni MŠMT.

Michal Zvara N, Lubomír Růžiřka N, Petr Šimáček A, Žak Metryuk N, Hanka Drnková A, Kryštof Oravec N,

Milí rodiče, přátelé kroužků a kolegové,

vítejte na stránkách klubu HSCP pod vedením Mistra Fu-Langa!

Již od roku 2001 organizujeme zájmový kroužek v hlavním městě ČR i v sousedících částí naši země.  Partnerských mateřských a základních školách po republice přibývá. Fu-Lang Pečuje o smysluplný volný čas stovkám dětí, a velmi mu záleží na spokojenosti každé bytosti!

Tímto však tento rozvíjející se klub hledá nové kolegy  pedagogy a zkušené odborníky, kteří  mají rádi děti. Musí vás baví děti provázet světem vědy, sportu, umění a kreativity.

Jsme  klub který vysílá své učitele do terénu a tím můžeme byt všude tam , kde je to potřeba.  Klub si proškoluje své instruktory, kteří jsou příslušnou organizací akreditování MŠMT A dle zařazeni jako trenér online .

Kroužky vedeme podle našich metodických materiálů. Vytváříme a vydáváme vlastní metodické knihy a pomůcky. Investujeme do rozvoje nových prospěšných zájmových  pomůcek k oborů jako sebe rozvoj, komunikace, pohyb, mysl, reálná sebeobrana.

Náš tým stále doplňujeme a nové lektory pečlivě vybíráme formou psychotestů a podrobného prověřování a zkoušek. Lektorský tým vedou zkušení metodici, kteří dohlíží na jejich činnost přímo na lekcích. Neustále se vzděláváme v oblasti nových trendů pedagogiky, zájmové činnosti a dětské psychologii.

Dlouhodobě se snažíme cenu kroužků držet co nejníže i přes růst mezd a růst cen veškerých pomůcek a služeb, které jsou pro zajištění kroužků nezbytné. Naším přáním je, aby všechny děti mohly prostřednictvím zájmových kroužků rozvíjet svůj talent a nadání, a chceme tak přispět alespoň kapkou k lepšímu stavu celé společnosti. Chceme všem dětem zprostředkovat dostupné zájmové vzdělání, které je nasměruje na správnou cestu životem.

V roce 2017 jsme dali 10 000 000 Kč  za prostory které se dále připravují dětem i dospělým , aby také mohly rozvíjet svůj talent, sportovat, tančit, tvořit, hravě se učit a smysluplně trávit volný čas v kroužkách s kamarády. A stále vycházíme vstříc rodičům a opatrovníkům sociálně znevýhodněných dětí.

Záleží nám na dobré spolupráci s našimi partnerskými školami, vždy se snažíme rychle reagovat na individuální přání a situaci.

Bezpečnost dětí je u nás na 1. místě, a velmi si vážíme důvěry rodičů. Naše kroužky probíhají pod vedením našich zodpovědných lektorů.

více o nás na www.hscp.cz

Naším mottem je „sebe rozvoj“ a dětská radost je zároveň největší motivací pro naši činnost.

Děkujeme všem spolupracovníkům a rodičům našich malých klientů!

HSCP tým