Klub HSCP: Chceme být pro Vás lepšími!

Váš názor nás zajímá!

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s naším klubem, přístupem našich instruktorů. Cvičení jsou pro Vás, pomozte nám je dělat co nejefektivněji, ať si z toho můžete odnést co nejvíce. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu!

 

Můžete se s námi podělit například o:

  • 1. Jak jste se o klubu dozvěděli?
  • 2. Jak jsme Vás v klubu přívítali?
  • 3. Jaký je/byl pro Vás čas strávený v klubu HSCP?
  • 4. Co zásadního jste si od nás odnesl/a nebo co stále čerpáte z našich cvičení?
  • 5. Co byste při cvičení ocenil/a navíc, co Vám chybí/chybělo?
  • 6. Doporučil/a byste nás svým známým?

Sunday, 07 October 2018
Míša: HSCP

O klubu HSCP jsem se dozvěděla přes Slevomat, kde jsem si koupila voucher na kurz pro začátečníky. Po přátelském přivítání a úvodních čtyřech teoretických a praktických základních lekcích jsem se rozhodla pro navazující kurz, na který chodím již čtvrtým rokem :)

 

Tréninky mě svou variabilností a nápaditostí stále baví a ať jsem dorazila v jakémkoliv rozpoložení, z klubu jsem vždy odcházela v dobré náladě a s úsměvem na tváři. Naučila jsem se, že je ve mě vždy o kousek více, než jsem si původně myslela, a že vše je jen o úhlu pohledu a limitech v naší hlavě. Na fyzických limitech se dá zapracovat, či se jím přizpůsobit.

 

Oceňuji individuální přístup trenéra a možnost přizpůsobení tréninku momentální situaci a možnostem jak při skupinových lekcích, tak individuálním tréninku, na které nyní docházím. U individuálního tréninku se mi líbí, že trénujeme v reálném prostředí a můžu si zvolit tempo i intenzitu tréninku, popřípadě se zaměřit na to, co mi ještě nejde a k těmto prvkům se vrátit. Trénujeme nejen techniku, ale též koordinaci a fyzickou a psychickou průpravu.

 

Tréninky v HSCP doporučuji všem, koho se chtějí odreagovat, zlepšit si svou fyzickou a psychickou kondici a naučit se při tom něco praktického a užitečného.


Thursday, 16 May 2019
Powered by Phoca Guestbook

Post Message