AKČNÍ TÁBOR Mini Ninja V 2019 - RÁGL OŽIL

Nejsme TÁBOR jsme hra, která trvá 7dnů! 

ZADEK VIZITKYminininja5 IMG 3283 logo mini ninjafacebook

Akční hra MINI NINJA V 2019

v minulém díle hry již v červenci 2018 malí ninjové porazili RÁGLA a zachránili strom života. Po 4letech obstáli ve zkouškách strachu i se přiučili jak důležité je být bystrý, snaživý a týmový hráč. Letošní hra s názvem záhada slepého Mnicha Mini Ninja 5 bude opět obohacena o nové zážitky a překonávání strachu pod vedením Mistra Fu-Langa. Letošní hra bude rozdělena na dvě etapy vždy jen první týden v měsíci červenec a srpen.

 

Postavičky z minulých her

RÁGL : vnitřní nesoulad, stres, strach, zlost..

SLEPÝ MNICH: dobro pravda, láska,pochopení..

MISTR FU: ukazatel cesty

ČARODĚJNICE: létající potvory

VODĚRUCH: vodní potvora

RÁGLOVY PSI: zemní potvory

STROM ŽIVOTA: zdroj života

 

Rezervace míst pro rok 2019 ZHÁJEN

A termínu 1.července od 9:00 a končit 7.července v 19:00 děti od 6 do 12let

B termín los pubertos termín se ještě upřesní do konce března návrh zatím je 15.srpna od 9:00 a končit 21.srpna v 19:00 děti od 9 do 14let

 

Celé je to zaměření pro děti, které o prázdninách mají chuť prožít opět 7 dní úžasných zážitku, sportu a zábavy, které i rodiče mohou závidět. Nejenom, že pokračuje sága Záhada Slepého Mnicha, ale již při příchodu budou malí Ninjové přivítáni další vychytavkou do jejich ninja stylu. Aby opravdu jako Ninjové vypadali. I pro nováčky není problém vše pořídit.  Celý tento dobrodružný, akční a plný adrenalinu vedený tábor je pod vedením Mistr Fu-Lang z klubu HSCP. Již nyní se připravují úžasný herní plán, strategické i logické a hlavně zábavné dění pro děti od 6 let do 12 let. O děti bude postaráno po celou dobu co se týče všech potřebností, společenského chování, hygieny, stravy, pitného režimu a nauky. Nic méně z letošních táborů jsme se poučili i my sami je třeba, aby jste nafasované věci pro děti měli označené, abychom při finálním procesu věděli či je co. 

Obsah nabídky:

Celkem 7 dní mini táboru v blízkosti centra Prahy a to v centrále HSCP

CO S SEBOU NABALIT?

Spacák, hygiena, ručník, baterka a náhradní baterie, oblečení na léto, repelent, tepláková souprava na chladnější počasí, batůžek k cestování, informace o zdravotním omezení hlavně co nesmí konzumovat. Láhev na pitný režim. Kontakt na rodiče při předávání dětí. Prosíme více o tmavé oblečení i ponožky. Jedny sandále a jednu pevnou obuv, plavky.

CO NEZAPOMENOUT?

Kapesné, označené oblečení, ofocený zdravotní průkaz, a vypsané zdravotní omezení, tramvajenku, U nás v kanceláři vypíšeme i GDPR.

KDO SE STARÁ O DĚTI ?

Tým HSCP www.hscp.cz

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Fu-Lang hscp

POMOCNÍ INSTRUKTOŘI

tým hscp

ZDRAVOTNÍK

Hanka hscp

KUCHAŘ

Fu-Lang+děti

SPONZOR MALIČKOSTÍ 

HSCP

 

Rezervace:

Vyplnit přihlášku 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Rezervace:

Storno: V případě nemoci se dá VRÁTIT 60 % Z ČÁSTKY ,pouze po telefonickém kontaktu. V případě storna ze strany zákazníka, zákazník nemá nárok na vrácení peněz. Vyjimka rodinné důvody. V případě zrušení tábora z naší strany vracíme celou částku na váš účet.

Cena celého tábora 5600Kč číslo účtu: 1257330018/3030 do poznámky MT a JMÉNO účastníka

Sourozenecká sleva 1500 Kč/druhé dítě/... Platbu zaslat nejpozději do konce Června 2019!!!

V ceně :

Kvalitní snídaně, obědy i večeře, různorodé svačinky dle výběru. Vaří profesionální kuchař a učí i děti tomuto umu. Reálnou hru záhada slepého Mnicha5 etapa nekončí. Dobrodružná, Akční, Sportovní i naučná. Učení Společenskému chování, čistotě, disciplíně, jak kontrolovat emoční stavy, jak správně komunikovat a rozeznávat co je správné a co špatné. Škola života a její vychytané rady k životu.

V případě nejasností nás neváhejte  kontaktovat. 

Příplatky: kapesné dle vašeho rozhodnutí, určitě však doporučujeme!

Celkový počet míst: 20

 

Koná se na adrese:

KUNG FU by HSCP

NAD VOLYŇKOU 15

http://WWW.HSCP.CZ

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Telefon: +420 728 753 202