Lidská bezpečnost / osobní /

Autor: www.hscp.cz

Lidská bezpečnost. Lidé žijící všude na světě jsou vystaveni nebezpečím a násilím mnoha podob. Cílem HSCP je rozšířit pohled na lidskou bezpečnost, která se projevuje pouze na 21. století, která obsahuje pouze násilí a nebezpečí pramenící z kriminality a organizovaného zločinu. Chce upozornit na další nemoci, která by ovlivňovala lidskou bezpečnost. 

V (ne) bezpečí domova Lokality určené pro přesídlení rodiny Velké sídliště, kam se pohybují lidé z různých částí města. Bez rozdílu jejich etnické, náboženské či kmenové příslušnosti. Ze dne na den se stanou nechtěnými sousedy znepřátelené klany, rodiny, náboženské skupiny, příslušníci různých kast nebo odlišných kmenů. Umělé vytvořené blízkost, které si samy nevybraly, jsou v ruce se stresem z přesídlení, mohou mít fatální následky. Jsou zohledněny případy vyřizování účtů, zastrašování nebo násilných napadení. O-FU.

Zvyšuje se společensko-kulturní a ekonomická diverzita obyvatelstva, ke kulturním, náboženským, etnickým střetům, které se dějí v lepším případě. Zjednodušeně řečeno na celém světě, v některých zemích. Bezpečnost, která s JE ohrožena zejména, KDYŽ systém selže Nebo Bylo to v rozporu s ním. Málokdo z obyčejných lidí chce žít v atmosféře strachu a násilí, musí se stát, že bude mít strašidelný život. A proto je tento přístup k dispozici. O-FU splňuje očekávání i v moderní technologie a možnosti s okamžitou zprávou stavu nouze a lokace oběti.

O-FU

IND / O-FU-použití bez nutnosti použití jako jedinečná sebeobranná pomůcka a jako jediná na světě se nedrží v ruce.

KAM / O-FU-použití s ​​propojením mezi příbuznými Vynikají sebeobranná síť.

VIP / O-FU-použití s ​​propojením s bezpečnostními organizacemi v místech pohybu či bydlení.

Vysoce odolná a cenově dostupná nabídka sebeobranná pomůcka 21.století.

ofu2

 

E-shop: www.osobni-strazce.eu

 

ofu3

 

O-FU

… Je stále připraveno Vám zachránit život!