CENTRÁLA HSCP, Drahaňské ú, č. ev.405 Brnky, 250 66 Zdiby
+420 728 753 202
hscp@hscp.cz

Tábor 2023

 

Mini Ninja 9 (záhada slepého mnicha) více informací a přihláška na tomto odkaze: https://www.letni-tabor-pro-deti-2022.cz/

Proč právě s námi

Tábor je nabitý aktivitami, propojen etapovou hrou, která již sedmým rokem sleduje ságu Záhada slepého mnicha a děti ji prožívají a spoluvytvářejí. Vše je pojato akčně, nebudou chybět hry klasické, strategické i logické, důraz klademe na vedení k samostatnosti a spolupráci a prožitek. Součástí je i výcvik sebeobrany, rozvoj kondice a nejrůznějších potřebných dovedností. Malí ninjové tak budou např. pomáhat při přípravě jídla, přespí pod širým nebem, postaví si postel nebo poznají noční bojovky. Standardem je zajištěné ubytování, vyvážená strava, pitný režim a bohatý akční program. Tábor tradičně povede Mistr Fu-Lang z klubu HSCP.

Rezervace:

Nejprve je potřeba tábor zaplatit a poté vyplnit závaznou přihlášku níže a zatrhnout pod formulářem položku Platba provedena.

Cena: 7700,-Kč

Sleva: 1500,- na každého dalšího sourozence – sleva se odečítá po zaplacení celé částky a zasílá se zpět na váš účet.

Storno: V případě nemoci je možné VRÁTIT 60 % ze zaplacené ČÁSTKY při telefonickém omluvě. V případě storna ze strany zákazníka nemá zákazník nárok na vrácení peněz.

Platba: bezhotovostně na číslo účtu: 1257330018/3030 a do poznámky napište MT a JMÉNO účastníka

V případě nejasností nás neváhejte telefonicky kontaktovat na .tel. 728 753 202 

více informací a přihláška na tomto odkaze: https://www.letni-tabor-pro-deti-2022.cz/

Co na tábor (ne)patří:

Mobilní telefony nezakazujeme, ale nedoporučujeme zvláště u malých dětí. Tábor není vybaven místem pro uložení elektroniky dětí ani místem k tomuto účelu obvyklým. Telefony nehlídáme a nenabíjíme. Rozhodnete-li se dítěti přibalit elektroniku, značkové oblečení a drahé šperky, nezodpovídáme za případné ztráty a poškození.